دوره های آموزشی

آموزش و ارزیابی موسسه خیریه و دارالشفاء ثامن الائمه علیه السلام

همایش بازآموزی تفسیر آزمایش های بارداری و زنان در مامایی

ثامن الائمه میزبان همایش تخصصی مامایی


همایش بازآموزی تفسیر آزمایش های بارداری و زنان در مامایی ۱۱ بهمن ماه با سخنرانی دکتر محمدرضاشیخ سجادیه متخصص ایمولوژی پزشکی و مدیر آزمایشگاه ثامن الائمه و دکتر زهرا مقدادی متخصص پاتولوژی و مسئول فنی آزمایشگاه موسسه و با حضور کارشناسان مامایی شهر اصفهان برگزار شد.
در این همایش ۵ ساعته که به همت معاونت آموزش و ارزیابی موسسه خیریه و دارالشفا ثامن الائمه علیه السلام برگزار شد، دکتر شیخ سجادیه به مباحثی همچون بررسی مشکلات جنین و بارداری از طریق آزمایش ها، غربالگری و خون شناسی (هماتولوژی) و تفسیر آزمایش ها پرداخت و دکتر مقدادی نیز پیرامون تفسیر آزمایش های پاپ اسمیر و مشکلات زنان، غربالگری و تشخیص دیابت در بارداری سخنرانی نمود.
همچنین علیرضا اشکبوس مدیر روابط عمومی دارالشفا ثامن الائمه به معرفی موسسه و شبکه های اجتماعی، نحوه تعامل و همکاری کارشناسان مامایی با این موسسه پرداخت.
به گفته محمدرضا کمالی معاون آموزش و ارزیابی ثامن الائمه طبق نظرسنجی صورت گرفته همایش با رضایت ۹۰ درصدی کارشناسان و با کیفیت مطلوب برگزار گردید و در آینده همایش های تخصصی با موضوعات درمانی در دستور کار این معاونت قرار دارد.
گفتنی ست در پایان هر سخنرانی پرسش و پاسخ با کارشناسان نیز صورت گرفت.


واحد آموزش و ارزیابی موسسه خیریه و دارالشفاء ثامن الائمه (علیه السلام)


1 سال پیش