سخن مدیر عامل

موسسه خیریه و دارالشفاء ثامن الائمه علیه السلام

موسسه خیریه و دارالشفاء ثامن الائمه (علیه السلام)، به لطف خداوند متعال و با مدد از نام مبارک آقا علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، افتخار خدمت‌رسانی به همشهریان اصفهانی در حوزه خدمات درمانی و خیریه را از سال 1378 تاکنون در سابقه کاری خود دارد.

این موسسه از سال ۱۳۹۷ با بازسازی،به روزرسانی و توسعه تجهیزات و فضای داخلی خود، آماده خدمت‌رسانی در حوزه‌های مختلف از جمله کلینیک دنداپزشکی، درمانگاه تخصصی و عمومی، اورژانس و داروخانه شبانه روزی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه تشخیص طبی، سیتولوژی و پاتولوژی، بینایی‌سنجی و فروشگاه عینک، کلینیک ترک اعتیاد، مرکز تصویربرداری شامل رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی و OPG و انجام برخی امور زیبایی می‌باشد.

این موسسه بدون حمایت ارگان‌های خصوصی و دولتی در حوزه امور خیر فعالیت‌های پویا و بسیار خوبی دارد و از سال ۱۴۰۲ با تغییر رویکرد به صورت تخصصی در حوزه دندانپزشکی ویژه کودکان کار و نیازمند فعال گردید. همچنین درآمد حاصل از فروش تاج گل‌های نفیس و استندهایی با طراحی کاملاً انحصاری ثامن جهت عرض تسلیت و تشریفات در مراسم‌های ترحیم و مجالس صرف امور خیر در همین حوزه می‌باشد.

امید است این درمانگاه با تعرفه های خیریه و پایین تر از تعرفه معاونت درمان بتواند کمکی در عرصه درمانی به بیماران داشته باشد و به زودی خدماتی نظیر جراحی محدود را در این منطقه راه اندازی نماید.

محمدحسین افقری

مدیرعامل